Sladké sny

Ráno jako rybička

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Sladké sny

Sladké sny

Ráno jako rybička

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Špatný spánek má okamžité negativní účinky na hormonální regulaci, sportovní výkon a kognitivní funkce. Může také souviset s přibýváním na váze. Kolik tipů pro kvalitnější spánek zvládneš vyzkoušet spolu s námi? 1. Do postele vždy ve stejný čas. 2. Z postele vždy ve stejný čas 3. Alespoň 7 hodin denně. 4. Poslední jídlo 2 hodiny před spaním. 5. Místo kávy odpoledne a večer čaj. 6. Večerní knížka místo mobilu. 7. Pusť do ložnice večer čerstvý vzduch. Přejeme dobrou noc :-)

Jak výzvu splnit

Označ den jako „Splněno"", pokud vyzkoušíš některý z našich tipů. Za týden zvládni alespoň 3 a body za výzvu budou tvoje. Body se připíší najednou po zapsání 3. splněného dne. Přejeme dobrou noc :-)
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.