Nastartuj imunitu…

Díky své psychice

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Nastartuj imunitu…

Nastartuj imunitu…

Díky své psychice

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Tělo a duše jsou jeden celek, a protože stresový hormon kortizol potlačuje funkci imunitního systému, je důležité naučit se s pocitem ohrožení, který se stresem souvisí, pracovat. Zahraj si na detektiva. Objev, co ti dělá těžkou hlavu a najdi své zdroje klidu a bezpečí, díky nimž se tvá imunita dostane opět do normálu.

Jak výzvu splnit

Alespoň 5 dnů sleduj, kvůli čemu se cítíš pod tlakem, nespokojeně a ve stresu. Vše si poctivě zapisuj a pak se zamysli nad tím, zda se můžeš některým situacím vyhnout, dočasně je omezit nebo se na ně připravit. Jako protiváhu ke stresu zároveň najdi aktivity, které v tobě vyvolají příjemné pocity a emoce. Může se jednat o pobyt v přírodě, hudbu, knížku nebo posezení s přáteli. Klidně prober možnosti s někým dalším. Získáš tak jiný pohled. Výzvu si označ jako splněnou poté, co budeš držet v ruce 3 seznamy. 1. Kvůli čemu jsem pod tlakem. 2. Co mohu udělat/vyzkoušet, aby bylo těchto věcí méně. 3. Konkrétní 3 naplánované aktivity, které mi udělají radost. O všem můžeš popřemýšlet například na procházce – a nezapomeň se před ní přihlásit do některé z našich chodicích výzev. Těšit se pak budeš moci na body, které můžeš směnit za odměny u našich partnerů. Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Věříme, že si najdeš chvilku na své zdraví!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.