Vytáhni tátu na výšlap

DEN OTCŮ: začínáme v SOBOTU

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Vytáhni tátu na výšlap

Vytáhni tátu na výšlap

DEN OTCŮ: začínáme v SOBOTU

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

V neděli si připomínáme mezinárodní DEN OTCŮ. Oslavte ho o víkendu SPOLU a AKTIVNĚ. Mnoho z nás neví, kam dříve skočit, a na odpočinek si najde čas stěží. Odlož tento víkend povinnosti a zajeď na návštěvu k rodičům. Den otců je skvělou příležitostí, jak strávit čas společně. A protože se jedná o svátek, který v České republice není příliš rozšířený, jistě jeho oslavou doma příjemně překvapíš.

Jak výzvu splnit

Udělej si o víkendu čas na návštěvu rodičů a vytáhni tátu v sobotu, nebo v neděli na procházku. Pokud i díky ní za víkend nachodíš alespoň 10 kilometrů, body za splnění výzvy budou tvé.
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.