Každý den vykroč

Získej body (téměř) za nic

Pohyb 450 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Každý den vykroč

Každý den vykroč

Získej body (téměř) za nic

Pohyb 450 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Chůze je nejpřirozenějším pohybem a jen těžko se jí můžeš vyhnout. Tak na nic nečekej a získávej body za to, co děláš každý den.

Jak výzvu splnit

Zadej v této výzvě každý den počet ujitých kroků, nebo ještě lépe a snadněji, propoj naši mobilní aplikaci s Google Fit (Android), nebo Health/Zdraví (iOS). Za každý den, kdy splníš svůj cíl, ti připíšeme dávku bodů, které pak můžeš proměnit za odměny u našich partnerů. A vyraz dál, protože u této výzvy je konec v nedohlednu. Začni už dnes. Snadněji to nejde!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.