Každý den přeskoč

Švihadlo jako nový parťák

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Každý den přeskoč

Každý den přeskoč

Švihadlo jako nový parťák

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Skákání přes švihadlo patří mezi nejefektivnější cvičení, kdy zapojíš hned několik svalových skupin. Navíc díky němu spálíš plno energie, zlepšíš svou koordinaci a fyzickou kondici. Zvládneš to každý den?

Jak výzvu splnit

Připrav si časomíru a začni skákat přes švihadlo. Pokud vydržíš dvě série, máš cvičení za sebou. Každý den si najdi čtvrt hodiny pro sebe, zapiš si do naší aplikace „Splněno" a body za denní výzvu budou tvoje. Jak se říká: „Přeskoč, přelez, ale nepodlez!"
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.