23 let s Vím, co jím

1 km za každý rok

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
23 let s Vím, co jím

23 let s Vím, co jím

1 km za každý rok

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Společnost Vím, co jím, funguje v České republice už 23 let. Zapoj se do společné výzvy a ujdi za týden 23 kilomentrů, 1 kilometr za každý rok. Jsme v tom společně, tak nám nezapomeň napsat, jak se ti daří výzvu plnit a jak se ti líbí obsah, který společnost Vím, co jím každý den připravuje na svých webových stránkách www.vimcojim.cz a na sociálních sítích.

Jak výzvu splnit

Zadej každý den k této výzvě počet kilometrů, které máš za sebou (1 kilometr je přibližně 1 500 kroků). Kilometry můžeš zadat ručně, nebo ještě lépe a snadněji, propoj naši mobilní aplikaci s Google Fit (Android), nebo Health/Zdraví (iOS). Pokračuj i po 23 kilomentrech. Nejlepších 10 ze všech zapojených uživatelů získá bonus v rámci bodů. Vyrážíme spolu s tebou!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.