60+: Každý den vykroč

Získej body (téměř) za nic

Pohyb 400 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
60+: Každý den vykroč

60+: Každý den vykroč

Získej body (téměř) za nic

Pohyb 400 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Chůze je nejpřirozenějším pohybem a jen těžko se jí můžeš vyhnout. A to v žádném věku. Tak na nic nečekej a získávej body za to, co děláš každý den.

Jak výzvu splnit

Zadej v této výzvě každý den počet ujitých kroků, nebo ještě lépe a snadněji, propoj naši mobilní aplikaci s Google Fit (Android), nebo Health/Zdraví (iOS). Za každý den, kdy splníš svůj cíl, ti připíšeme dávku bodů, které pak můžeš proměnit za odměny u našich partnerů. A vyraz dál, protože u této výzvy je konec v nedohlednu. Začni už dnes. Snadněji to nejde!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.