Plafff

Jedno tempo za druhým

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Plafff

Plafff

Jedno tempo za druhým

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Proč několikrát týdně plavat? Protože plavání zlepšuje kondici i držení těla, naučí tvé tělo hospodařit s kyslíkem a zlepšuje kloubní flexibilitu. O prospěšnosti pro srdce ani nemluvě.

Jak výzvu splnit

Zajdi do bazénu a pokoř tolik bazénů, kolik zvládneš. Kraul, znak, prsa, čubička – použít můžeš jakýkoli styl, který tě baví a pomůže ti protáhnout a unavit svaly. Návštěvu si označ jako „Splněno"", pokud se budeš plavání věnovat alespoň 30 minut. Tato výzva je připravena tak, že ji musíš splnit několikrát za dané období. Pokud ji tedy jeden den nezvládneš, není nic ztraceno. Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Zalíbilo se ti plavání? Potom můžeš výzvu přijmout znovu. Proč nedostat body za pohyb, který tě baví? ;-)
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.