Kulajda s vejcem

RECEPT: Odlehčená varianta

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Kulajda s vejcem

Kulajda s vejcem

RECEPT: Odlehčená varianta

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Polévka plná sacharidů (brambory), bílkovin (vejce) i vlákniny a minerálních látek (houby). V naší variantě nenajdeš žádnou mouku ani smetanu. Přesto se po ní budeš oblizovat.

Jak výzvu splnit

Uvař polévku podle našeho receptu a můžeš si označit tuto výzvu za splněnou. Ingredience: 800 g zeleninového vývaru, 400 g brambor, 280 g hub, 100 ml polotučného mléka, 50 g šalotky, 4 ks vejce, 12 g řepového oleje, 2 g kmínu, 2 g nového koření, 2 g bobkového listu, 20 g kopru, 8 ml octa, 4 g soli Postup: 1. Nadrobno nakrájenou šalotku orestuj na oleji. Poté přidej očištěné a nakrájené houby, sůl a kmín. 2. Přidej bobkový list a nové koření a podlij vývarem a mlékem. 3. Vlož oloupané brambory nakrájené na kostičky a vař do jejich změknutí. 4. Vyndej koření a přibližně půlku brambor a hub. Zbytek polévky rozmixuj dohladka. 5. Vrať do polévky zbývající brambory a houby a dochuť dle chuti octem a solí. 6. Na závěr přidej čerstvý kopr a zastřené, nebo vařené vejce. Dobrou chuť! Zdroj: Vím, co jím, certifikovaný recept; foto: Marek Žilka
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.