Pikant čočková polévka

RECEPT: Nejen pro zahřátí

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Pikant čočková polévka

Pikant čočková polévka

RECEPT: Nejen pro zahřátí

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Červená čočka je velmi dobře stravitelná a oproti klasické čočce je rychle hotová. Navíc není třeba ji s předstihem namáčet. Obsahuje vlákninu, kvalitní bílkoviny a řadu minerálních látek a vitaminů. Tak jdeme na to.

Jak výzvu splnit

Vyzkoušej náš recept a označ výzvu jako splněnou. Ingredience: 190 g červené čočky, 370 g rajčat, 120 g mrkve, 110 g cibule, 750 g zeleninového vývaru, 20 g červených chilli papriček (bez semínek), 30 ml olivového oleje, 30 g rajčatového protlaku, 10 g česneku, 50 g petržele, 50 ml kokosového mléka, 10 g citrónové šťávy, 2 g kurkumy, 10 g soli, 2 g pepře Postup: 1. Orestuj na olivovém oleji cibuli, mrkev a petržel nakrájené na kostičky společně s chilli papričkou nakrájenou na proužky. 2. Přidej kurkumu, lžičku soli, tomatový protlak a česnek. 3. Osol a zalij zeleninovým vývarem. Přiveď k varu. 4. Nasyp do hrnce propláchnutou čočku spolu s rajčaty nakrájenými na kostičky. 5. Vař cca 20 minut do změknutí všech přísad. 6. Zjemni polévku kokosovým mlékem a dochuť pepřem a citrónovou šťávou. Dobrou chuť! Recept odpovídá certifikaci loga Vím, co jím Foto: Daniela Lilling
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.