Šlapej dál…

Týdenní výzva skutečně pro každého

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Šlapej dál…

Šlapej dál…

Týdenní výzva skutečně pro každého

Pohyb 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Chůze je vhodná pro muže i ženy, pro zdravé i pro lidi s diabetem, nadváhou, křečovými žilami, vysokým krevním tlakem i dalšími chronickými nemocemi. Chůze zlepšuje náladu, napomáhá odbourávání stresu, zlepšuje paměť a další kognitivní funkce, podporuje kreativitu, zvyšuje kondici, může snižovat náš biologický věk a pomáhá snižovat nejen hmotnost, ale také riziko závažných chronických onemocnění. Co víc si přát?

Jak výzvu splnit

Choď, běhej nebo skákej. Zvládni jeden den půlku výzvy, nebo si počet kroků rozlož na delší období. Je to jen na tobě. Nezapomeň sdílet v aplikaci každý den počet nasbíraných kroků. Využít můžeš propojení naší mobilní aplikace s Google Fit (Android), nebo Health/Zdraví (iOS). Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Myslíš, že se budeš nudit? Vezmi s sebou na výšlap někoho dalšího a tisícovky kroků budou ubíhat jako mávnutím kouzelného proutku.
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.