Zeleninový maraton

Zeleninový maraton

Výživa 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Zeleninový maraton

Zeleninový maraton

Zeleninový maraton

Výživa 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Že bychom měli mít každý den na talíři zeleninu pro tebe jistě není žádná novinka. Zelenina je zdrojem vody, vlákniny, vitaminů, minerálních látek a antioxidantů. Zelenina má díky jejich obsahu antimikrobiální, protizánětlivé, močopudné, protirevmatické, protivředové a protinádorové účinky. Její zařazení je základem zdravého životního stylu a udržení normální hmotnosti.

Jak výzvu splnit

Zařaď do svého jídelníčku denně alespoň 400 g zeleniny. Tedy například - velkou okurku - dvě střední papriky - tři rajčata. Není to tedy nic nereálného. Stačí, pokud ke každému jídlu přidáš zeleninovou oblohu, k večeři si připravíš salát nebo grilovanou zeleninu. Jdeš do toho s námi? Pak přijmi výzvu a každý úspěšný den zadej do naší aplikace „Splněno". Za každý splněný den ti připíšeme body, které je možné směnit za odměny u našich partnerů. Chceš vědět víc? Podívej se do sekce „Odměny". Držíme palce!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.