Každý den v planku

Nový večerní rituál

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Každý den v planku

Každý den v planku

Nový večerní rituál

Pohyb 200 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Jaká je největší výhoda planku? Stačí ho cvičit pár minut denně. Plank zpevní břišní svaly, posílí střed těla a pomoci může i s bolestmi zad. Také díky němu zlepšíš svou rovnováhu a celkové držení těla. A samozřejmě i náladu. Po 10 dnech uvidíš první výsledky, za měsíc už si změny mohou všimnout i ostatní. JAK NA TO? Opři se vleže o lokty a prsty na nohou. Lokty musí být na šíři ramen, ohnuté přímo pod nimi. Nohy roztáhni na šíři boků. Tělo je v jedné rovině jako prkno. Ramena tlač dozadu, bradu drž blízko krku, zatni břicho, hýžďové i stehenní svaly a nezapomeň dýchat. Pokud tě začnou bolet bedra, dej si pauzu.

Jak výzvu splnit

Připrav se, zaujmi pozici a jdeme do toho! Vydrž vždy 3 série za sebou s malou přestávkou na odpočinek. Pokud je to pro tebe příliš lehké a myslíš si, že vydržíš déle, přidej si několik vteřin navíc. Nezapomeň každý den zadat do naší aplikace „Splněno". A hned se budeš moci těšit z bodů, které je možné směnit za odměny u našich partnerů. Cvičíš pro sebe!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.