Smoothie pro mlsouny

RECEPT: Energie, která chutná

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Smoothie pro mlsouny

Smoothie pro mlsouny

RECEPT: Energie, která chutná

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Správná snídaně i svačina by měly obsahovat všechny základní živiny, tedy sacharidy, bílkoviny a kvalitní tuky. Smoothie připravené pouze z ovoce by nezvládlo zasytit na dostatečně dlouhou dobu. Proto do něj přidej i mléčný výrobek a vločky. Nezapomeň přitom na to, že smoothie není pouze nápoj. Je potřeba považovat ho za plnohodnotné jídlo.

Jak výzvu splnit

Vyzkoušej náš recept a označ výzvu jako splněnou. Body k tobě poletí hned poté. Ingredience (2 porce): 200 ml polotučného mléka, 200 ml nízkotučného kefíru, 120 g banánu, 120 g lesního ovoce (maliny, borůvky, ostružiny, rybíz), 20 g ovesných vloček Postup: 1. Rozmixuj ovesné vločky. 2. Přidej postupně mléko, kefír, banán (rozlámaný na kousky) a lesní ovoce (čerstvé, nebo mražené). 3. Vše rozmixuj. Dobrou chuť! Recept odpovídá certifikaci loga Vím, co jím.
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.