Prozkoumej koupelnu

Zjisti, z čeho je tvůj šampon

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Prozkoumej koupelnu

Prozkoumej koupelnu

Zjisti, z čeho je tvůj šampon

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Zdravý životní styl je nejen o pohybu, výživě a odpočinku, ale také o šetrnosti k sobě. Je ve tvé koupelně přírodní kosmetika, nebo přípravky s méně šetrným složením? Kvůli „koktejlovému efektu", kdy běžně používáme za den několik přípravků, se může malé množství nevhodných látek násobit a negativně tak ovlivňovat nejen pokožku.

Jak výzvu splnit

Máš týden na to prostudovat, jaké je složení tvé vlasové kosmetiky. Pokud v ní najdeš nešetrné složky (SLS, parabeny a silikony), čeká tě druhá část výzvy. Navštívit prodejnu/e-shop s přírodní kosmetikou a najít vhodnější varianty. Časomíra začíná běžet po přijetí výzvy. TŘI, DVA, JEDNA... TEĎ. Body ti připíšeme po splnění celé výzvy. Věříme, že si najdeš chvilku na své zdraví!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.