3týdenní detox

Vydrž 21 dní. Nejen na jaře

Výživa 400 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
3týdenní detox

3týdenní detox

Vydrž 21 dní. Nejen na jaře

Výživa 400 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

V dnešní době nadbytku přijímáme více potravy než naše tělo potřebuje. Výsledkem může být přetížení metabolismu. Chceš podpořit přirozenou detoxikaci? Pojď do toho spolu s námi a po dobu 3 týdnů dodržuj pravidla níže. Na konci se můžeš těšit nejen dobrý pocit, ale také odměnu v podobě bodů v naší aplikaci. ZLATÁ PRAVIDLA DETOXIKACE 1. V průběhu dne vypij 2 až 3 litry vody. Pro podporu vylučování můžeš přidat strouhaný zázvor. 2. Vodu doplň zeleninovými nebo ovocnými šťávami. 3. Detoxikace není hladovění. Jez. Ale pouze tehdy, pokud máš hlad. 4. Pokud tě honí mlsná, sáhni po zelenině nebo ovoci (ideálně syrových). Jednotlivým druhům dávej přednost před salátem. 5. Vyhýbej se koncentrované stravě v podobě obilí, luštěnin, ořechů, semen ve větším množství a živočišných výrobků. 6. Pro alkohol a cigarety platí v období detoxu nulová tolerance. 5. Pro podporu detoxikace můžeš zařadit namočená lněná semínka, nebo jitrocel indický smíchaný s vodou. 8. Výkonnostní sporty vyměň za lehké cvičení. 9. Během očisty se osvědčují masáže a esenciální koupele. Dopřát si můžeš i saunu, ale nejlépe nahřátou jen na 65 stupňů. 10. Spoj fyzický detox i s tím psychickým a najdi si čas na meditaci přispívající k odblokování nečistot na emocionální úrovni. Inspirovat se můžeš články k tomuto tématu na www.vimcojim.cz.

Jak výzvu splnit

Ano. Pravidel podporujících detoxikaci není zrovna málo. Ale věříme, že to dáš. Každý den, kdy se ti podaří dodržet zlatá pravidla detoxikace, označ v aplikaci jako „Splněno". Body se připíší na tvůj účet po úspěšném skončení výzvy, TEDY POKUD ZVLÁDNEŠ CELÉ 3 TÝDNY (21 dní). Uteče to jako voda!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.