Chce to plán

Stanov si reálná očekávání

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Chce to plán

Chce to plán

Stanov si reálná očekávání

Relax 100 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

„Kdo chce víc, nemá nic,” říká české přísloví. To může platit i při snaze žít zdravěji. Začni se změnami postupně a hledej v naší aplikaci takové výzvy, které se mohou stát součástí tvého nového každodenního stylu nejen na měsíc, ale na celé roky.

Jak výzvu splnit

Rezervuj si v kalendáři čas, který budeš věnovat sám sobě. Poté můžeš označit tuto výzvu za splněnou a radovat se z bodů. Pojď do toho s námi!
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.