Pesto z pampeliškových listů

RECEPT: Plevel novýma očima

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Pesto z pampeliškových listů

Pesto z pampeliškových listů

RECEPT: Plevel novýma očima

Výživa 50 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Příprava pesta není žádná věda. Tuto lahodnou, voňavou směs máš hotovou raz dva. Využij k jeho přípravě pampeliškové listy, kterých je v tuto dobu všude víc než dost. Pesto bude skvěle chutnat na rozpečené bagetě nebo topince, masu, rybě i jako základ dipu – stačí smíchat ho se zakysanou smetanou – nebo tvarohové pomazánky. Vyzkoušet ho můžeš také v podobě bylinkové zálivky na salát a k dochucení slaných koláčů.

Jak výzvu splnit

Připrav si netradiční pesto a označ výzvu jako splněnou. Ingredience: 3 hrsti mladých pampeliškových listů, 50 g kešu ořechů, 30 g parmezánu, 4 lžíce olivového oleje, 1/4 lžičky soli. Postup: 1. Nasbírej mladé pampeliškové listy na místech, kam lidé nechodí venčit psy a která nejsou v blízkosti silnice. 2. Listy omyj a osuš. 3. Listy rozmixuj společně s ostatními ingrediencemi a případně dochuť česnekem. Pesto uchovávej v lednici v uzavřené nádobě. Inspiruj se dalšími recepty na www.vimcojim.cz.
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.