Pozdrav slunci

Ranní vzpruha

Relax 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN
Pozdrav slunci

Pozdrav slunci

Ranní vzpruha

Relax 300 BODŮ ZA KAŽDÝ TÝDEN

Popis výzvy

Nechce se ti ráno z postele? Nová denní rutina ti pomůže vkročit do dne s energií a s dobrou náladou. Stačí k tomu nařídit si budík o 10 minut dříve a začít ráno Pozdravem slunci. Pozdrav slunci neboli Súrja namaskár je nejběžnější a nejznámější jógová sestava. Jedná se o dynamické cvičení zahrnující několik samostatných ásan, které krásně protáhne, zahřeje a posílí celé tělo. Plynule v souladu s dechem se při něm přechází z jedné pozice do druhé. Pozdrav slunce přirozeně rozpohybuje předozadní linii těla, rozproudí energii, zlepší cirkulaci krve a lymfy a aktivuje endokrinní systém.

Jak výzvu splnit

Vstaň o 10 minut dříve a ráno si zacvič. Návod na to, jak cvičit Pozdrav slunci, najdeš například na webových stránkách www.vimcojim.cz (do vyhledávacího okénka zadej heslo „Pozdrav slunci" v uvozovkách). Tato výzva je připravena tak, že ji musíš splnit několikrát za dané období. Pokud ji tedy jeden den nezvládneš, není nic ztraceno. Body ti připíšeme, pokud si zacvičíš a označíš v aplikaci „Splněno" alespoň 10× za čtrnáct dní (svou laťku si tak můžeš nastavit například na 5× za týden).
Inspirace. Motivace. Odměny.
Počet uživatelů
8 000 + uživatelů
Hodnocení z obchodů
4.8 / 5
App Store Google Play

Časté dotazy

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, napište nám.

Moc nás mrzí, že stažení aplikace neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Moc nás mrzí, že přihlášení u vás neproběhlo hladce. Prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz a my se s vámi brzy spojíme.

Mobilní aplikace je pro všechny, kteří se rozhodli do svého života zařadit více pohybu a zdravější jídelníček, ale chybí jim motivace vydržet. Mobilní aplikace se stane parťákem, který bude nabízet podporu a zároveň odměny za úspěšné plnění výzev. Aplikace není primárně určena pro aktivní sportovce.

Cílem mobilní aplikace je motivovat všechny, kterým v životě chybí pohyb a zdravý jídelníček. Ať už jsou důvody jakékoli. Mobilní aplikace se stane parťákem, díky kterému se zdravějším životním stylem začnete, ale také v něm vytrváte. Výzvy nejen z oblasti pohybu a výživy vám pomohou nastartovat zdravější a hlavně dlouhodobě udržitelnou rutinu.

Pokud máte zájem stát se jedním z partnerů mobilní aplikace Aktivně a zdravě, prosím, kontaktujte nás na info@aktivneazdrave.cz. Rádi s Vámi projednáme možnosti spolupráce.

Přihlaste se k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru newslettru a nenechejte si tak ujíst všechny důležité novinky.